Jana Červenková

POZNEJTE SVÉ ŽIVOTNÍ NADÁNÍ DÍKY 5 AKČNÍM KROKŮM

» Poznáte své silné stránky o kerých jste možná doteď neměli ani páru

 

» Pochopíte, jak přistupovat ke svým slabinám bez výčitek a sebetrýznění

 

» Zjistíte jaké omezující přesvědčení z dětství má na vás vliv i v dospělosti

 

» To vše pouze v 5 akčních krocích 🙂

Co se díky ebooku dozvíte a naučíte?

Naučíte se pracovat sami se sebou

Ukáži vám přístup, jak začít přirozeně pracovat sami se sebou na poznání svého životního talentu, nadání, svých silných/slabých stránkách.

Připravíte se na testy osobnosti

Díky "naladění se na sebe" budete daleko lépe rozumět otázkám, ale i odpovědím k danému profilu, který vám vyplivne jekýkoliv test osobnosti.

Získáte nový pohled na odlišnosti jiných lidí

Naučíte se přijmout a respektovat, že každý máme nadání a životní energii jinou. Získáte porozumění místo posuzování či odsuzování jiných lidí.

Osvobodíte své emoce

Zbavíte se programu "NEJSEM DOST DOBRÝ" a jemu podobných, pomocí zjištění a pochopení přístupu vaší výchovy od ranného dětství až po vaše součastné chování.

Bonus - PRACOVNÍ SEŠIT

Žádné keci, ale pěkně k věci 🙂
Čekají na vás i akční úkoly, které máte přehledně v pracovní sešitu extra ke ztažení.

Možnost využití osobní konzultace

Můžeme společně do hloubky probrat akční kroky z eBooku a odkrýt vaši životní energii a nadání. Mám pro vás speciální cenu za odvahu jít do akce 🙂
„Ten ebook je fakt skvělý! Čiší z něho autenticita a Janina životní zkušenost. Musela jsem se smát, protože díky Janě jsem si vzpomněla na to, když jsem byla malá, jak mi zacpávali doma pusu, abych proboha už tolik nekecala… Ten neustále se linoucí vodopád slov jim šel doma hezky na nervy! No a k čemu se postupem času vracím dnes? 🙂
Taky se mi vybavily další věci, co mě v dětství fascinovalo a nabíjelo energií, a nebo naopak co jsem bytostně nesnášela! Malé, velké rebelky to nikdy nemívají dvakrát jednoduché. Okolí se je snaží stůj co stůj ochočit, ale když ono se něco takového s nimi prostě udělat nedá!
Díky postupům, pěkně krok za krokem v tomto ebooku rozpracovaným, jsem si pro sebe objevila další prvky svých silných stránek, na kterých můžu dál stavět svou budoucnost. Další puzzle zapadla do velkého obrazu, který si sama pro sebe skládám o svém životě. Děkuju Ti Jani. Že jsi, že inspiruješ a sdílíš s námi ostatními poklady svých zkušeností.“
Matina Konečnáwww.energyeft.cz

Najděte poklad, který máte v sobě a začněte dělat TO, co Vás naplňuje radostí a energií, co je pro vás přirozené

Nadání – talent je DAR.
Naším životním úkolem je rozvíjet jej a předávat dalším lidem.