O JANĚ - CO JSEM ZAČ ?

Díky vlastním zkušenostem s pracovním vyhořením učím „vyšťavené podnikatele“,  jak opět zažívat radost, naplnění, kreativitu a růst v životě i podnikání.

Nenechavé přemýšlení, touha jít vždy o krok dál a hlavně JINAK než je běžné, rozehráli hru mého života.

Kam sahá má paměť, vždy jsem tíhla k psychologii, kterativitě a nadšení jít do akce hlava nehlava. Plně to beru na vědomí, oceňuju a využívám ale až teď, po mých 20 letých zkušenostech na volné noze ( s přestávkami na dvě mateřské, a půl roku v roli zaměstnance jako účetní pokladní).

"Podnikání je nejlepší škola osobního rozvoje". To je mé heslo.

Jenže k tomuto poznání jsem šla oklikou.

Téměř 15 let jsem se pohybovala v obchodní činnosti - MLM, než jsem zjistila, že jedu po vedlejší pracovní koleji, než je pro můj naturel přirozené.

Když jsem si konečně po letech takového fungování uvědomila a přiznala, že to není moje cesta, byla jsem vyždímaná jako citón. Unavená, vyčerpaná, poražená, zklamaná, zoufalá, že nikdy nenaplním svou potřebu seberealizace. Modlila jsem se, aby mě ten neodbytný pocit po svém způsobu podnikání dal už konečně pokoj. Chěla jsem žít "normálně" v klidu a zároveň tady byla neuvěřitelně silná touha seberealizace, která tehdy vůbec neměla jasné obrysy.

Tyto pocity vedly k mému pracovnímu i osobnímu vyhoření.

Propadla závislostem + přibrala 10 kg (během jediného roku!) + finančně na mizině + nebyla schopná si najít (jakoukoliv) práci + narušila vztahy s nejbližšími + vážně onemocněla = všechno hezky dohromady. Znáte to, když už tak už.

Dost dobrá rovnice na to, aby došlo k totálnímu vyhoření a skončit v lepším případě v blázinci.

Ve zlomovém okamžiku jsem objevila svou vnitřní sílu, která mi pomohla najít cestu, jak se vyškrabat z pracovního i osobního vyhoření.

Na "pověstném" dně jsem objevila svoji vnitřní sílu, probudila svou ženskou intuici a naprosto nový způsob seberealizace, jak v životě, tak především v podnikání.

Jak se to říká? Fénix povstal z popela? 🙂

Můj život a podnikání chytili druhý dech díky oboru ON-LINE PODNIKÁNÍ.

Začátek ve světě on-line podnikání byl opravdu hodně krušný. Po technické stránce jsem nerozuměla jedinému výrazu, co v kurzech o on-line podnikání učilo. Připadala si jak na jiné planetě. Vnitřně mi to ale všechno dávalo velký smysl. Cítila jsem neodbytné nutkání pokračovat dál, i přes všechny překážky.

Dlouho jsem se trápila tématem, kterým bych udělala díru do on-line světa. Překopávala web (už ani nepočítám kolikrát), učila se nezbytné technické dovednosti.

Nevzdala to. Jako by mně něco popohánělo dál, až jsem oboru info-podnikání naprosto podlehla.

Díky internetu, jsem našla způsob, jak dělat věci jinak, efektivně, smysluplně, jednoduše, nadčasově. Založila blog a začala psát o stagnaci, období kdy se nedaří, v podnikání i v životě.

Je to až neuvěřitelné jak, se věci dějí, když člověk udělá první kroky podpořené vírou a odhodláním 🙂

V létě 2015 přišla jako anděl z nebe nabídka koučovat, provázet nové účastníky online kurzu Email Academy. Díky intenzivnímu spojení s klienty EA, jsem ještě více pronikla do tajů infopodnikání.

Dodnes pomáhám jako SmartPartner ve firmě SmartSelling a.s., začínajícím infopodnikatelům zapojit své projekty do prostředí internetu a vše zautomatizvat díky aplikacím SmartSelling.

CO DĚLÁM - JAK VÁM POMŮŽU

  • Pomůžu vám dát do pohybu váš internetový projekt
    Pokud potřebuje váš internetový projekt helfnout, tak se mrkněte, jak vám mohu ještě pomoci kromě nastavení a propojení aplikací SmartSelling .
  • Naučím vás, jak vybruslit z období, kdy se pracovně nedaří
    Máte občas pocit, že se vaše podnikatelské plány, vize a naděje rozpadají v prach? Cítíte vztek, ukřivdění, rezignaci a beznaděj z nenaplněných pracovních snů? Zjistěte, jak ustát a znovu rozpohybovat období pracovní stagnace.

Stáhněte si e-book zdarma a odhalte

3 důvody, proč se cítíte v podnikání zaseklí

Zjistěte PROČ se z vašeho podnikání vytrácí počáteční nadšení, energie a sebedůvěra, jako pára nad hrncem.

Díky stažení e-booku zdarma vám budu zasílat ještě "za tepla" novinky z blogu (R)Evoluce unaveného podnikatele. Když vás mé zprávy přestanou bavit, jednoduše se z odběru odhlásíte.